Štandard

Hotel Grand ponúka 8 pohodlných dvojlôžkových štandardných izieb o rozlohe 26 m2, niektoré z nich s možnosťou rozdelenia postelí, ktoré pozostávajú z jednej izby, predsiene a kúpeľne vybavenej WC. Niektoré izby majú krásny výhľad na Trenčiansky hrad a niektoré sú orientované do ulice s výhľadom na galériu M. A Bazovského.
V ponuke štandardných izieb nájdete i 5 pohodlných jednolôžkových izieb s rozlohou 20 m2, ktoré sa nachádzajú v podkroví hotela na najvyššom III. poschodí s výhľadom do ulice a na oblasť Trenčína. Všetky jednolôžkové izby pozostávajú z jednej izby, haly a kúpeľne vybavenou toaletou. Izby sú určené ideálne pre 1 osobu, ale vzhľadom na ich veľkosť je možnosť zahrnúť na izbu i prístelok alebo detskú postieľku.
Pre rodiny s deťmi ponúkame 2 elegantné priestranné rodinné izby pre 3 až 5 osôb, ktoré pozostávajú z dvoch oddelených spální, spoločnou kúpeľňou s wc a predsieňou. 
Všetky izby sú vybavené moderným masívnym nábytkom a majú samostatnú kúpeľňu so sprchovým kútom, alebo vaňou.V kúpeľni sa nachádza k dispozícii fén, kvalitná kozmetika,  osušky. K dispozícii na recepcii žehlička, žehliaca doska, detská stolička, požičovňa bicyklov – zdarma. 
Každá izba je vybavená satelitnou TV, telefónom, rádiom, wifi  pripojením, trezorom, kanvicou, šatníkovou skriňou. Všetky izby sú plne klimatizované. 

 
Vybavenie apartmánu:

SAT - TV  kávový
a čajový servis 
priateľský
k zvieratám
   
trezor klimatizácia  možnosť prístelky