Relax centrum

Cena už od: 
10 € / vstup

Nechajte sa očariť svetom plným pokoja a relaxácie. Oddýchnite si v pohodlí a v absolútnom súkromí s partnermi, priateľmi či rodinou v priestoroch hotelového Relax centra, ktoré je otvorené denne  od 16:00 do 22:00 hod.

VSTUP NA 2 HODINY
od 16:00 do 18:00
od 18:00 do 20:00
od 20:00 do 22:00
Rezervácia potrebná vopred na tel.čísle: +421 32 743 43 53

Zrelaxovať po náročnom dni je u nás také jednoduché, ponúkame nasledovné služby:

 • Masážny relaxačný whirlpool bazén
 • Oddychová chillout zóna s lehátkami
 • Saunový svet
 • Soľná jaskyňa s infra panelmi
 • 1x vstup zahŕňa: sauny - parná, fínska, soľná jaskyňa, ochladzovacia kaďa, whirlpool

Naši hostia si môžu vybrať zo širokej ponuky masáží pod odborným dohľadom vyškolených pracovníkov
s dlhoročnými skúsenosťami. Masáže už od 10,00€.

Príplatok za súkromie už od 30,00 €.
Darujte relax a oddych svojim blízkym, rodine formou našich darčekových poukazov.
Pozrite si kompletný cenník RELAX centra tu: Odklik na cenník.

 

 

Typy masáží

KLASICKÁ MASÁŽ - Základ všetkých masáží
Zdravie patrí k prioritným hodnotám človeka a práve masáž slúži ako prostriedok posilňovania zdravia, jeho aktívneho pestovania a zdokonaľovania. Pôsobí proti stresu, zmierňuje depresiu a úzkosť:

 • zmierňuje napätie svalov
 • podporuje pravidelný spánok a pohodu
 • stimuluje krvný obeh a urýchľuje vylučovanie odpadových látok
 • čistí telo od toxínov
 • spomaľuje proces starnutia
 • omladzuje a robí pokožku elastickou
 • rozhýbe v tele lymfatickú tekutinu, vodu aj krv
 • reguluje a zlepšuje funkciu ľudských orgánov
 • negatívna energia „SHA“ sa premení na pozitívnu „CHI“
 • vyrovnáva Jing a Jang v organizme.
   
REFLEXOLÓGIA
Reflexológia je jednou z najúčinnejších metód prírodnej liečby. Jej využitie je všestranné a vedie k hlbokému uvoľneniu. Odstraňuje stres a slúži k obnove samoliečebných schopností nášho tela. Reflexológia je absolútne bezpečná, neinvazívna liečba, ktorá pracuje na princípe tlakového pôsobenia na reflexné body a plôšky. Masáž tak pôsobí cez reflexné dráhy na celého človeka a podporuje harmonizáciu tela i duše. Hlavným prínosom reflexnej masáže je zmiernenie napätia a relaxácia,  zlepšenie krvného obehu, obnovenie funkcie zablokovanej nervovej sústavy, vytvorenie homeostázy medzi všetkými funkciami tela. Najpodstatnejšie je, že masážou sa môže nepriamo vplývať na iné časti tela bez toho aby sme sa ich dotýkali. Reflexná masáž chodidiel vychádza zo skutočnosti že na chodidlách sa zobrazuje celé telo. Postupným hladkaním a stláčaním bodov sa prostredníctvom chodidiel ovplyvňujú svaly, kĺby a vnútorné orgány. Táto masáž je zameraná na stimuláciu a aktiváciu všetkých životných systémov.
   
LYMFODRENÁŽ
Lymfodrenáž (alebo lymfatická či drenážna masáž) predstavuje rokmi overenú metódu, ktorá pomáha rozprúdiť lymfatický systém a funguje predovšetkým ako prevencia a liečba celulitídy. Celé ošetrenie je príjemné a relaxačné, má detoxikačné účinky a je vhodné pre takmer každú vekovú kategóriu. Absolvovaním ošetrenia robíte veľa pre svoj zovňajšok, ako aj pre svoje zdravie. Čo je to lymfodrenáž? Lymfodrenáž využíva súčasné lekárske poznatky o lymfatickom systéme a jeho dôležitosti pre zdravie organizmu. Správne fungovanie lymfatického systému je pre nás kľúčové, pretože práve vďaka nemu sa z ľudského tela odplavujú odpadové látky, soli, odumreté bunky, bielkoviny, tuky a toxíny. Nedostatkom pohybu a nesprávnym stravovaním však dochádza k spomaleniu lymfy a zanášaniu tela týmito škodlivými látkami. To má priamy vplyv na vznik celulitídy, zavodnenie organizmu, opuchy a pocit ťažkých nôh. Mechanická lymfodrenáž, je bezpečná a účinná technológia, využívaná za účelom opätovného naštartovania lymfatického systému nie len v estetickej medicíne, ale aj ako súčasť rehabilitácie a fyzioterapie. Pomocou postupujúcej tlakovej vlny stimuluje odvádzanie škodlivín z tela, obnovuje priechodnosť lymfy a aktivuje lymfatický systém. Opätovnou aktiváciou lymfatického systému sa všetky nahromadené škodliviny dostávajú späť do krvného obehu a následne sú prirodzeným spôsobom vylučované z tela. Vďaka tomu dochádza k odvodňovaniu organizmu, jeho detoxikácii a k miernému znižovaniu hmotnosti. Lymfodrenáž predstavuje neoceniteľného pomocníka v boji s celulitídou a opuchmi dolných končatín. Masáž sa taktiež využíva ako prevencia vzniku kŕčových žíl.
   
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI
Využitím špeciálnych lávových kameňov, ktoré výborne akumulujú teplo, sa uvoľňujú účinné látky prispievajúce k rýchlejšej regenerácii. Tieto kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii. Tento druh masáže neodporúčame pre ľudí citlivých na teplo, s vysokým krvným tlakom, s pooperačnými stavmi, infekčnými ochoreniami a v štádiu tehotenstva.
   
BANKOVANIE
Banková masáž si vďaka svojej jednoduchej a účinnej metóde ošetrovania opäť získava miesto v modernom svete liečenia. Jednoducho povedané, banková masáž je založená na praktikách čínskej bankovej terapie prikladania sklenených baniek na postihnuté miesto. Bankovanie ako liečebná metóda siaha svojim pôvodom až do stredoveku. Počas svojho vývoja prešla viacerými zmenami. V dnešnej podobe už bankovanie nie je také „drastické“. V súčasnosti fyzioterapeuti používajú bankovú masáž a suché bankovanie, pričom ľudia často dosahujú stav hlbokej relaxácie. Základným princípom pri bankovaní je vytvorenie podtlaku a sania, čím sa dosiahne uvoľnenie stuhnutého svalstva, prekrvenie tkanív, zvýšená hydratácia, odtok nadbytočných tekutín a toxínov otvorením lymfatických ciest. Sklenená banka rôznej veľkosti sa prikladá na kožu nahriata z vnútra teplým vzduchom a podtlak sa vytvorí ochladením tohto teplého vzduchu. Pri bankovej masáži sa dostaví pocit osvieženia, zároveň dochádza k hĺbkovej úrovni liečenia pomocou nabudenia nervového systému. Stimuluje pokožku tým, že zvyšuje cirkuláciu krvi a prívod kyslíka do okolia postihnutého miesta, vyčlení tkanivové vrstvy a odvodní lymfy. Tým podporí hladký vzhľad a zdravý lesk pokožky. Jej schopnosť vykonávať prospešné funkcie je však oveľa hlbšia. Uvoľňuje svaly a stimuluje odstraňovanie zrazenín v tkanivách a orgánoch.

Vplyv na pokožku: Podtlak vzniknutý v sklenenej banke pôsobí priamo na vlasové cibuľky a rozširuje krvné cievy. Ťahom banky po koži sa zrýchli tkanivový metabolizmus, čím sa zlepšuje činnosť potných a mazových žliaz.
Vplyv na svaly: Ťah spôsobuje aktiváciu krvných ciev vo svaloch, čím sa dosiahne relaxácia svalového tkaniva. Postupne dochádza k uvoľneniu stiahnutých a bolestivých partií.
Vplyv na kĺby: Najlepšie výsledky dosahuje bankovanie pri liečení reumatizmu. Zvyšuje sekréciu synoviálnej tekutiny, potrebnej pre tvorenie maziva v kĺboch, taktiež prekrvovanie kĺbov. Zvyšuje funkčnosť a pohyblivosť tak ako kĺbov, tak aj svalov. Banková masáž rozhodne má miesto v dnešnom svete moderných liečebných metód, preto neváhajte jej priaznivé účinky vyskúšať na svojom vlastnom tele.

   
Tehotenská masáž - objednávka nutná vopred u konkrétneho maséra 
 
Počas tehotenskej masáži sa uvoľňuje napätie v tele a svaloch, pomáha sa prekonávať únava a znovu získate stratenú energiu. Tehotenská masáž je individuálne prispôsobená každej klientke a zohľadňuje sa aj stupeň gravidity. Tehotenská masáž zabezpečí úľavu telu vystavenému nadmernej záťaži.
 
Pozitívne účinky tehotenskej masáže:
 • Zníženie bolesti chrbtice
 • Zníženie bolesti kĺbov
 • Zvýšenie cirkulácie
 • Zníženie svalového napätia a bolesti hlavy
 • Zníženie stresu a úzkosti
 • Zlepšenie okysličenie mäkkých tkanív a svalov

Kontraindikácie tehotenskej masáže
Rizikové tehotenstvo (napr. abrupcia placenty, preeklampsia), predchádzajúci predčasný pôrod, prítomná horúčka, veľké ranné nevoľnosti, závraty, bolesti brucha, krvácanie alebo netypický vaginálny výtok, bolesti hlavy a zmeny zraku, srdcové problémy, sťažené dýchanie a bolesti na hrudníku. Pred masážou je vhodná konzultácia s lekárom.
 

 

 

 

 

Otváracie hodiny: 
Pondelok: 07:00 - 14:00
Utorok: 07:00 - 14:00
Streda: 07:00 - 14:00
Štvrtok: 07:00 - 14:00
Piatok: 07:00 - 14:00
Sobota: 07:00 - 10:00
Nedeľa:: 07:00 - 10:00